GARDENA nożyce do cięcia i formowania krzewów Comfort

Opis produktu GARDENA nożyce do cięcia i formowania krzewów Comfort

GARDENA Comfort nożyce do cięcia i formowania krzewów.
GARDENA Comfort nożyce do cięcia i formowania krzewów idealnie nadają się do precyzyjnego i wygodnego formowania krzewów, takich jak bukszpan. Ich niewielka waga (tylko 615 g) i ergonomiczna budowa zapewniają pracę bez zmęczenia. Wbudowane w uchwyty wkładki żelowe Technogel(r) i dodatkowe odbojniki wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego zapewniają optymalną amortyzację. Wysokiej jakości ostrza o długości 18 cm są precyzyjnie oszlifowane i pokryte powłoką zapobiegającą przywieraniu ciętego materiału, co gwarantuje łatwe i precyzyjne cięcie. Nożyce do cięcia i formowania krzewów mają zintegrowany obcinak do gałęzi i łączną długość 40 cm. 25-letni okres gwarancji zapewnia najwyższą jakość.
Bardzo lekkie Dzięki niewielkiej wadze (zaledwie 615 g) nożyce do cięcia i formowania krzewów są wyjątkowo poręczne i wygodne w użyciu. Umożliwiają lekkie i precyzyjne cięcie.
Łatwe i precyzyjne cięcie Precyzyjnie szlifowane, pokryte powłoką antyadhezyjną ostrza zapewniają wyjątkowo łatwe i dokładne cięcie.
Optymalna amortyzacja Wbudowane w rękojeści wkładki żelowe Technogel(r) i dodatkowe odbojniki wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego zapewniają optymalną amortyzację.
Pewniejsze trzymanie podczas cięcia Ergonomicznie wyprofilowane ramiona i rękojeści z miękkiego tworzywa sztucznego zapewniają lekką pracę oraz wygodne i pewne trzymanie narzędzia podczas cięcia.
25 lat gwarancji Nożyce do cięcia i formowania krzewów to trwała inwestycja na długie lata. 25 lat gwarancji zapewnia najwyższą jakość.
Długość 40 cm
Długość listwy tnącej 180 mm
Ostrze Z powłoką antyadhezyjną, Proste

https://h2f.pl/wp-content/uploads/2021/04/gardena-nozyce-do-ciecia-i-formowania-krzewow-comfort.jpg

Kategorie: Dom i wnętrze > Narzędzia > Prace ogrodowe > Narzędzia ręczne do ogrodu