GARDENA aerator elektryczny ES 500

Opis produktu GARDENA aerator elektryczny ES 500

GARDENA elektryczny aerator ES 500. GARDENA elektryczny aerator ES 500 umożliwia delikatne usuwanie mchu i sfilcowań z trawnika, zapobiega ich ponownemu narastaniu oraz poprawia wchłanianie powietrza, wody i substancji odżywczych przez trawę. Odporne na zużycie i hartowane sprężyny ze stali nierdzewnej przeczesują trawnik i skutecznie usuwają sfilcowaną trawę, chwasty i mech. W przypadku przesunięcia sprężyn ze stali nierdzewnej można je łatwo wyregulować za pomocą poręcznej dźwigni. Wydajny silnik PowerPlus umożliwia niezakłóconą pracę i bezproblemowe uruchamianie wertykulatora w dowolnym momencie. Duże koła o specjalnym bieżniku ułatwiają przemieszczanie i manewrowanie oraz zapewniają dobrą przyczepność na trawniku. Przyjemne prowadzenie zapewnia wygodny przełącznik na rączce. W celu przeniesienia na miejsce pracy można łatwo i szybko złożyć noże, tak aby urządzenie przybrało postać transportową. Praktyczne: rączkę elektrycznego wertykulatora można szybko odłączyć w celu zaoszczędzenia miejsca składowania i ułatwienia transportu.
Mocny silnik PowerPlus Wydajny silnik PowerPlus zapewnia bezproblemowe uruchamianie aeratora oraz umożliwia efektywną, nieprzerwaną pracę.
Efektywna i wydajna praca Odporne na zużycie i hartowane sprężyny ze stali nierdzewnej przeczesują trawnik i skutecznie usuwają mech i darń. Sprężyny można łatwo wymieniać pojedynczo.
Łatwa obsługa Ergonomicznie ukształtowana rączka aeratora ułatwia jego pchanie.
Bezpieczne pchanie Możliwość transportu bez zagłębiania noży w ziemię.
Oszczędność miejsca Kompaktowy aerator idealnie nadaje się do łatwych i niewymagających wysiłku prac, a ponadto wymaga niewiele miejsca do przechowywania i wygodnego transportowania.
Szerokość pracy 30 cm
Maks. wydajność pracy 600 m² +/-20%
Moc silnika 500 W
Wymiary
Ciężar 9,5 kg

https://h2f.pl/wp-content/uploads/2021/04/gardena-aerator-elektryczny-es-500.jpg

Kategorie: Dom i wnętrze > Narzędzia > Prace ogrodowe > Urządzenia mechaniczne do ogrodu