La Siesta Hamak dwuosobowy z drążkiem R140, ecru NRR14

Opis produktu La Siesta Hamak dwuosobowy z drążkiem R140, ecru NRR14

Pleciony hamak sznurkowy z drążkiem idealny na upalne dni! Niczym lewitacja na świeżym powietrzu.
UWAGA! Towar niedostępny !
Relaks w amerykańskim stylu!
Hamaki sznurkowe są bardzo popularne w północnej Ameryce. Idealne na gorące dni. Specjalny system wiązań podwójne wiązanie, pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, co daje niezwykły komfort. Odczujesz każdy delikatny powiew powietrza! Hamaki z serii North American Style są duże, szerokie i bardzo wygodne. Hamaki charakteryzuje również specyficzne wykończenie przy mocowaniach, imitujące rękodzieło.
Gwarancja Bezpieczeństwa Wszystkie produkty La Siesta zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów). specyfikacja techniczna wymiary materiału [cm]: 140×185 długość [cm]: 360 szerokość drążka [cm]: 140 dopuszczalna waga [kg]: 160 symbole: czysta, nie pochodząca z recyklingu bawełna, drewno Shorea pochodzące z Indii
sposoby konserwacji:
Konserwacja hamaków zależy przede wszystkim od tego, gdzie ich używamy i z jakiego surowca wykonane są stelaże. Jeśli używamy hamaku w ogrodzie powinniśmy szczególnie o niego dbać, gdyż jest narażony na wiele czynników zewnętrznych takich jak słońce, deszcze, wilgoć, korozja. Powinniśmy zaopatrzyć się w substancje, które chronią surowiec, z którego wykonany jest nasz hamak. Należy także pamiętać o tym, aby zdejmować płótno ze stelażu, gdy już skończymy używać hamak, aby zapobiec na przykład wybarwianiu się materiału od słońca. Jeśli używamy hamaku w domu nie musimy się bardzo angażować w jego konserwację. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć stelaż suchą ściereczką.

https://h2f.pl/wp-content/uploads/2021/04/la-siesta-hamak-dwuosobowy-z-drazkiem-r140-ecru-nrr14.jpg

Kategorie: Dom i wnętrze > Ogród > Meble ogrodowe > Hamaki ogrodowe