lampa ścienna Adelina bez czujnika 4000012

Opis produktu lampa ścienna Adelina bez czujnika 4000012

Gustowna zewnętrzna lampa ścienna Adelina ze stali szlachetnej, w kolorze antracytowym
Zewnętrzna lampa ścienna Adelina jest wykonana ze stali szlachetnej w kolorze antracytowym oraz mlecznego szkła i posiada płytę montażową z odlewu aluminiowego. Stylowo i skutecznie rozświetli ciemności. Zamiast żarówki A 60 można w niej zastosować także żarówki energooszczędne z trzonkiem E27.
Najwyższa jakość – Made in Germany
Informacje producenta: Wszystkie lampy z tej serii są wykonywane w naszym zakładzie na granicy Zagłębia Rury – posiadającym własną odlewnię aluminium z najnowocześniejszymi maszynami z techniką laserową. Stosujemy wyłącznie wybrane materiały, które wytrzymają duże obciążenia zewnętrzne. Także komponenty, których nie produkujemy sami, są przez nas nabywane od dostawców wysokiej jakości elementów z Niemiec i Europy.
Nasze lampy zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z normą EN60598/VDE0711 i zostały poddane badaniom wg tej normy. Dotyczy to również doboru lamp. Stałe kontrole potwierdzają oferowaną przez nas wysoką jakość.
Zakład w Niemczech a więc Made in Germany jest zakorzeniony na stałe w filozofii naszej działalności. Dzięki konsekwentnemu inwestowaniu w nowe techniki posiadamy szybko reagującą, szczupłą strukturę organizacyjną oraz efektywne procesy produkcyjne, co umożliwia nam oferowanie najwyższej jakości lamp po bardzo atrakcyjnych cenach.

https://h2f.pl/wp-content/uploads/2021/04/lampa-scienna-adelina-bez-czujnika-4000012.jpg

Kategorie: Dom i wnętrze > Oświetlenie > Oświetlenie zewnętrzne > Kinkiety ogrodowe