La Siesta hamak Colada ze stojakiem Neptuno, różowy COR14NPS165

Opis produktu La Siesta hamak Colada ze stojakiem Neptuno, różowy COR14NPS165

W KARAIBSKIM STYLU Ten hamak jest produkowany w Kolumbii, gdzie hamaki zawsze były ważną częścią codziennego życia. Charakterystyczny znakiem handlowym wszystkich hamaków wykonanych w Kolumbii jest otwarta pętla na końcu zawieszenia.
Stojaki hamakowe są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu? Wszystko zależy od Twojego kaprysu!
Wysoka Jakość
Do produkcji hamaków La Siesta używamy wyłącznie prawdziwej, nie przetwarzanej bawełny, z długimi włóknami. Nasza bawełna nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała.
Stojak wykonany jest z powlekanych proszkowo metalowych rur.
Gwarancja Bezpieczeństwa
Wszystkie produkty La Siesta zostały przetestowane i zatwierdzone przez T V Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).
Specyfikacja techniczna ? długość całkowita [cm]: 350
? wysokość stelaża [cm]: 140
? szerokość [cm]: 125
? dopuszczalne obciążenie [kg]: 160
? waga [kg]: 27,0
? symbole: Zdobienia Kolumbijskie: otwarta pętla na końcu zawieszenia, Szybkoschnący, odporny na warunki atmosferyczne i utratę koloru materiał HamacTex ?, Egzotyczne drewno Cumaru pochodzące z Ameryki Południowej, Wzmocnione Brzegi – Odporność na rozdarcie, 100% drewno z certyfikatem FCS, Produkty testowane i certyfikowane przez T V Rheinland

https://h2f.pl/wp-content/uploads/2021/04/la-siesta-hamak-colada-ze-stojakiem-neptuno-rozowy-cor14nps165.jpg

Kategorie: Dom i wnętrze > Ogród > Meble ogrodowe > Hamaki ogrodowe