Lampa ścienna w stylu dworkowym 746 S 4001746

Opis produktu Lampa ścienna w stylu dworkowym 746 S 4001746

Ta zewnętrzna lampa ścienna wykonana z dużą dbałością o szczegóły jest bardzo dekoracyjna dzięki kunsztownym, metalowym zdobieniom.
Wysoka jakość – MADE IN GERMANY
Stopień ochrony IP23
Z płytą montażową
Najwyższa jakość – Made in Germany
Informacje producenta: Wszystkie lampy z tej serii są wykonywane w naszym zakładzie na granicy Zagłębia Rury – posiadającym własną odlewnię aluminium z najnowocześniejszymi maszynami z techniką laserową. Stosujemy wyłącznie wybrane materiały, które wytrzymają duże obciążenia zewnętrzne. Także komponenty, których nie produkujemy sami, są przez nas nabywane od dostawców wysokiej jakości elementów z Niemiec i Europy.
Nasze lampy zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z normą EN60598/VDE0711 i zostały poddane badaniom wg tej normy. Dotyczy to również doboru lamp. Stałe kontrole potwierdzają oferowaną przez nas wysoką jakość.
Zakład w Niemczech a więc Made in Germany jest zakorzeniony na stałe w filozofii naszej działalności. Dzięki konsekwentnemu inwestowaniu w nowe techniki posiadamy szybko reagującą, szczupłą strukturę organizacyjną oraz efektywne procesy produkcyjne, co umożliwia nam oferowanie najwyższej jakości lamp po bardzo atrakcyjnych cenach.

https://h2f.pl/wp-content/uploads/2021/04/lampa-scienna-w-stylu-dworkowym-746-s-4001746.jpg

Kategorie: Dom i wnętrze > Oświetlenie > Oświetlenie zewnętrzne > Kinkiety ogrodowe