Lampa ścienna w stylu dworkowym Agne czarna 4000067

Opis produktu Lampa ścienna w stylu dworkowym Agne czarna 4000067

Przepiękna, okrągła lampa ścienna zewnętrzna w stylu dworkowym Agne w kolorze czarnym ze srebrną powłoką
Zewnętrzna lampa ścienna Agne z krzyżem z metalowych podpórek jest wykonana z odlewu aluminiowego oraz z mlecznego szkła i dostarczana z płytą montażową. Przepiękna ozdoba nie tylko do wiejskich dworków, lecz do każdego ogrodu. W nocy rzuca przytulne, miłe światło. Zewnętrzna lampa ścienna Agne może być stosowana również w charakterze zewnętrznej lampy sufitowej. Zamiast żarówki A 60 można tu zastosować także żarówki energooszczędne z trzonkiem E27.
Najwyższa jakość – Made in Germany
Informacje producenta: Wszystkie lampy z tej serii są wykonywane w naszym zakładzie na granicy Zagłębia Rury – posiadającym własną odlewnię aluminium z najnowocześniejszymi maszynami z techniką laserową. Stosujemy wyłącznie wybrane materiały, które wytrzymają duże obciążenia zewnętrzne. Także komponenty, których nie produkujemy sami, są przez nas nabywane od dostawców wysokiej jakości elementów z Niemiec i Europy.
Nasze lampy zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z normą EN60598/VDE0711 i zostały poddane badaniom wg tej normy. Dotyczy to również doboru lamp. Stałe kontrole potwierdzają oferowaną przez nas wysoką jakość.
Zakład w Niemczech a więc Made in Germany jest zakorzeniony na stałe w filozofii naszej działalności. Dzięki konsekwentnemu inwestowaniu w nowe techniki posiadamy szybko reagującą, szczupłą strukturę organizacyjną oraz efektywne procesy produkcyjne, co umożliwia nam oferowanie najwyższej jakości lamp po bardzo atrakcyjnych cenach.

https://h2f.pl/wp-content/uploads/2021/04/lampa-scienna-w-stylu-dworkowym-agne-czarna-4000067.jpg

Kategorie: Dom i wnętrze > Oświetlenie > Oświetlenie zewnętrzne > Kinkiety ogrodowe